Eagle Claw

Tato simulace se Vás snaží dostat vás z rovnováhy tím, že Vás nutí střílet rychle. Zůstaňte v klidu a v souladu ke strategickému přístupu k operaci Eagle Claw a zachovejte si strojovou přesnost a rychlost.

 


 


Morning Light

Řešte vhodným způsobem situaci s rukojmími . Ujistěte se, že nebude střílet rukojmí a zaměřte se na zasažení co největšího počtu nepřátel. Rozhodujte se rychle a zdokonalte své střelecké dovednosti s operací Morning Light a buďte připraveni na okamžik, kdy budete muset řešit otázku rozhodnutí života nebo smrti.

 

 


Liberation

Ekvivalent střelby na střelnici, operace Liberation umožňuje střílet na statický cíl a tím dostatečně zlepšit přesnost Vaší střelby. Zvýšením množství kol, která jsou k dispozici, trénujete také výdrž.

 


 


Silver Back

Výborná simulace pro trénink přesnosti, rychlosti a postřehu. Operace Silver Back Vás drží neustále vestřehu, protože nikdy nevíte, kdy můžete střílet.

 

 


Sharp Edge

Tato simulace vyžaduje strategický přístup, kdy musíte střílet terče předem daném pořadí. Trénujte Vaši přesnost a rychlost střelby. Operace Sharp Edge vyžaduje Vaše soustředění a odhodlání.

 

 


New Horizon

Tato simulace neustále udržuje Vaši pozornost, protože nikdy nevíte, na který terč máte střílet. Cvičení New Horizon je perfektní tréninková metoda pro správné načasování střelby a postřeh.

 

 


Mount Hope

Operace Mount Hope je náročná simulace vyžadující zasáhnout pohybující se terč, který Vám neustále uniká. Musíte neustále předvídat novou pozici a zasáhnout nepolapitelný cíl.

 

 


Frequent Wind

Předveďtě své schopnosti v této disciplíně: dosáhnout cíle a trefit všechny terče je velmi náročné. Operace Frequent Wind Vám nabízí trénink rychlosti střelby a rozhodovacího procesu, kdy si musíte vybrat mezi třemi řadami terčů.

 

 


Bright Star

Vyzvěte svého kolegu nebo kamaráda. V této disciplíně můžete trénovat oba vaše dovednosti ve stejný okamžik. Trénujte celou škálu střeleckých dovedností: rychlost, přesnost a reakci. Operace Bright Star toto všechno nabízí.

 

 


LaserSim Profile Manager

Vytvářejte a spravujte profily nejčastějších uživatelů LaserSim Simulací. Ve vytvořených profilech sledujete výsledky zaznamenané programem LaserSim Results Manager.

 

 


LaserSim Results Manager

Jednoduše sledujte a porovnávejte Vaše výsledky střelby. Máte rychlý a kompletní přehled o výsledcích Vaší střelby v různých aspektech jako je přesnost a rychlost. Přesně víte ve kterých disciplínách se zlepšujete a které musíte více trénovat.

 

 


LaserSim Simulation Admin

Můžete snadno upravovat a přizpůsobovat simulace LaserSim Vašim potřebám. Vyberte si výchozí nastavení pro jednotlivé simulace, jako je množství nábojů nebo terčů. Cílem je co nejvíce se přiblížit realitě.

 

 


LaserSim Simulation Overview

Pohodlně a rychle si můžete vybrat požadovanou simulaci LaserSim. Stačí vystřelit na Vámi vybranou simulaci, která okamžitě začne.