Wild Game Hunt

Klasická a velmi oblíbená hra - simulace honu. Střelec má za úkol zasáhnout pohybující se terč tak, aniž by zastřelil ostatní lovce. Menší zvěř je více bodově ohodnocena než větší. Samozřejmostí je nutnost dobíjení zbraně po vystřelení určitého počtu nábojů.


Duck Hunting

Virtuální hon na divoké kachny. Střelec má za úkol zasáhnout letící kachnu. Hru lze stížit pomocí nastavení rychlosti letu kachny.


Clay Shooting

Klasická střelba na hliněné holuby se třemi úrovnřmi obtížnosti, nastavením střelby na jeden nebo dva cíle a možností nastavení velikosti rozptylu broků. Čím rychleji zasáhnete cíl, tím více bodů získáte.


Saloon Shootout

Toto je tradiční kovbojská střelecká hra. Střelec musí zasáhnout pohybující se kovboje, ale ne dámy. A nezapomeňte si nabít Váš šestiraňák až vystřílíte všechny náboje.


Target Range

Zlepšete své střelecké dovednosti v klasické tunelové střelnici. Střelec vystřelí 5 výstřelů na střed každého ze dvou terčů. Body za zásahy jsou násobeny vzdáleností ze které se střílí. Čím dále terč je, tím více bodů můžete získat.


LaserDarts

Originální hra - šipky, kterou mohou hrát až dva hráči. Pravidla hry jsou stejné jako v šipkách (501, 301 and 101). Hru lze stížit tím, že se terč může pohybovat a rotovat.


LaserTennis

Hra určená pro dva střelce ve stylu tenisu. Když se míč objeví ve spoluhráčové zóně, musí jej zasáhnout a tím pošle míč zpět. Během hry se zvyšuje rychlost míčku tak, aby byla hra zábavnější.


Quickshot

Na přesnosti záleží. Objeví několik terčů určených k zásahu. Miřte opatrně, ale zároveň rychle, jinak jsou terče nahrazeny novými.


Fast-Follow

Tato hra je především o vašem rozhodnutí a rychlosti. Budete střílet na cíl, nebo ne ? Pokud zasáhnete cíl, získáte body. Pokud se rozhodnete počkat obdržíte trestné body. Tak, kde je háček? Ach jo. Střílet a minout cíl to je konec hry ...


Target Practice

Nejklasičtější ze střeleckých trenažérových her. Terče so objeví jen na okamžik a vaším úkolem je zasáhnout všechny. Čím blíže ke středu, tím více bodů. Podívejte se na vysoké skóre spoluhráče dříve, než začnete, ať víte co máte překonat.

 


Hit-The-Can

Musíte se snažit porazit Newtona a udržet plechovky ve vzduchu. Zní to jednodušeji, než ve skutečnosti je. Prostě střílečka jako na Divoké západě.


Aquarius

Tato hra je úžasná, a to zejména pro děti. Ryby si plavou a když v tom najednou přijde krab... Na strašlivé kraby hned střílejte. Čím rychlejší budete, tím více bodů budete mít. Pokud krabi nejsou můžete jen strašit ryby ...


Games Menu

Z tohoto menu lze spustit jakoukoli hry výstřelem na určitou ikonu hry. LaserSniper hry lze také spustit přímo myší z adresáře.


Game admin

Kompletní ovládání a pohled na statistiky her v adminu LaserSniperu. Vypněte nebo zpět zapněte hry které nechcete používat.